© 2019 by Hapsal Dietrich

Website created by Johanna Oja

 

 

Meie šikid ja esinduslikud külaliskorterid asuvad Haapsalu vanalinna südames, otse piiskoplinnuse müüri vastas, kus keskaegne pärand saab üheks romantiliste puitpitsiliste linnatänavatega. Lisaks kultuuri- ja kunstiküllusele üllatab Haapsalu oma maaliliste vaadete ja kohalike erilise külalislahkusega. Meie juures leiad kivi viske kauguselt kõik, mida vajad, et muuta oma puhkus Haapsalus eriti meeldejäävaks.
Hapsal Dietrich külalismajas on viis apartementi, mis on värskelt renoveeritud (2015-2016), kasutades vaid kvaliteetseid ja naturaalseid materjale. Kõik apartemendid erinevad nii oma suuruse kui ka sisu poolest, kuid ühine joon läbib neid kõiki - stiilne, hubane, looduslähedane, valgusküllane, õhuline. 
Korterites sulavad kokku väärikas vana ja tänapäevane uus, luues sooja koduse miljöö. Kõik apartemendid on sisustatud südamega, peites oma tubades hulgaliselt kõrgelt hinnatud Eesti Disaini ja käsitöömeistrite näputööd.
Igale apartemendile kuulub ka päikeseküllane terrass või rõdu. Külastajatele mõeldud õdus sisehoov on kauni haljasalaga ning pakub igale külalisele tasuta privaatset parkimisvõimalust. Tere tulemast!

Armastusega …

1/8
MUGAVUSED & TEENUSED

 Tasuta WiFi

Köök

Terrassid ja rõdud

Tasuta parkimine sisehoovis