• White Facebook Icon
  • White Instagram Icon

Külaliskorterid

külaliskorter Nr. 1

1/2

Külaliskorter nr. 1 on armas aga tilluke. Just see on Hapsal Dietrich külalismajas oma mõõtmetelt kõige väiksem, 20 m2. Sobib kahele inimesele, ühe laia voodiga. See on hea valik lühemaks perioodiks kuna puudub traditsiooniline kööginurk. Küll aga on kõik võimalused valmistada ise kohvi ja teed. Olemas on taldrikud, tassid, pokaalid, klaasid ja korralik külmik. Pesuruum koos WC-ga on asjalik ja san.tehnika kvaliteetne. Asub esimesel korrusel, privaatne sissepääs ja väike mõnus päikeseküllane rõdu, vaatega sisehoovi.

- 20m2                           - Rõdu                     

- Kaheinimesevoodi      - Esimene korrus

- TV                                 - Eraldi sissepääs

- WiFi                              - Veekeetja

- Dušš / WC                    - Külmkapp     

- Rätikud

- Föön

külaliskorter nr.2

1/3

Külaliskorter Nr.2 on väga hubane ja armas perekorter, samuti, ka tore peatumispaik kahele , 31 m2. Mahutab 2 täiskasvanut ja 1-2 last. Toas on lai kaheinimese voodi ja sohva, mis käib vajadusel voodiks. Kööginurgas on kõik vajalik olemas, kus saab valmistada ise toitu, kohvi ja teed. Pesuruum koos WC-ga on on asjalik ja san.tehnika kvaliteetne. Korter asub esimesel korrusel, privaatne sissepääs ja väike mõnus päikeseküllane rõdu, vaatega sisehoovi.

- Kaheinimesevoodi     - Rõdu                     

- Sofa                             - WiFi     

- TV                                - Föön                      

- Köök                            - Esimene korrus

- Dušš / WC                   - Eraldi sissepääs

- Vaatega sisehoovi     - Rätikud 

- Kohviaparaat             

külaliskorter nr. 4

1/3

Külaliskorter Nr.4 on väga šikk, valgusküllane ja samas mõnusalt hubane stuudiokorter, 35 m2, asub teisel korrusel. Kõrged laed, ilusad vaated. Selles korteris on vahva olla nii perega kui ka kahekesi ja sobib hästi ka pruutpaarile. Toas on lai kaheinimese voodi ja diivanvoodi, kus saavad vajadusel magada lapsed. Toas on avatud kööginurk, kus on kõik vajalik olemas ja saab ise valmistada toitu, teed ja kohvi. Pesuruum koos WC-ga on valgusküllane ja san.tehnika kvaliteetne. Korteris on ka konditsioneer ja privaatne päikeseküllane terrass, vaatega sisehoovi.

- Kaheinimesevoodi     - Rõdu vaatega sisehoovi    

- Diivanvoodi                 - Konditsioneer     

- TV                                - WiFi                      

- Köök                            - Teine korrus

- Dušš / WC                   - Rõdu

- Aknad tänavale          - Rätikud

- Kohviaparaat              - Föön

külaliskorter nr. 5

1/2

Külaliskorter Nr.5 on stiilne ja hubane perekorter, samuti ka tore peatumispaik kahele, 31 m2. Korter asub teisel korrusel. Eraldi magamistoaga , kus on üks lai kaheinimese voodi. Elutoas on diivanvoodi, kus vajadusel saavad magada lapsed. Valgusküllase ja kõrge laega elutoas on asjalik avatud kööginurk, kus on kõik võimalused olemas ise toitu, teed ja kohvi valmistada. Pesuruum koos WC-ga on mõnus ja san.tehnika kvaliteetne. Magamistoast avaneb tilluke, kuid päikeseküllane rõdu. Korteris on konditsioneer.

- Kaheinimesevoodi     - Rõdu 

- Diivanvoodi                 - Konditsioneer     

- TV                                - WiFi                      

- Köök                            - Teine korrus

- Dušš / WC                   - Föön

- Aknad tänavale          - Rätikud

- Kohviaparaat              

 

külaliskorter nr. 6

1/4

Külaliskorter nr 6 on stiilne, hubane, avar ja valgusküllane. Just see külaliskorter on oma mõõtmetelt kõige suurem (75 m2 ) ning kulgeb läbi kahe korruse. See on suurepärane valik perele või hoopis vahva peatumispaik sõpradele. Ülemisel korrusel asub kaks magamistuba. Üks magamistuba on suurem – seal on lai kaheinimese voodi ja suur garderoob. Teine magamistuba on tilluke ning seal on lahtikäiv diivan, millest saab vajadusel mõnus voodi. Teisel korrusel on ka suur rõdu, millelt avaneb imeline vaade vanalinna tänavatele ja lossimüürile. Esimesel korrusel on avar elutuba koos avatud köögiga, kus on olemas kõik vajalik nii toidu kui ka tee ja kohvi valmistamiseks. Elutoas on lisaks suur diivan, mis käib vajadusel lahti voodiks ning mahutab mugavalt magama kaks inimest. Korteris on kaks tualettruumi, millest üks asub ülemisel korrusel ja teine alumisel korrusel koos pesuruumi ja saunaga. Külaliskorter nr. 6 asub Hapsal Dietrich Külaliskorterite peamajast üle tee, otse lossimüüri ääres, Karja 11 majas, teisel korrusel.

- Kaheinimesevoodi     - Rõdu 

- Diivanvoodi                 - Konditsioneer     

- TV                                - WiFi                      

- Köök                            - Teine korrus

- Dušš / WC                   - Föön

- Aknad tänavale          - Rätikud

- Kohviaparaat  

- Korter läbi kahe korruse

- Saun

- Parkimine          

 

© 2020 by Hapsal Dietrich

Website created by Getter Kuusmaa